ככל הנראה שמת לב שכשאת מתבגרת עורך נוטה יותר לכתמי גיל, נזקי שמש ועור פחות זוהר ועמום. זה נובע מהיכולת המעטה של ​​העור שלנו "לחזור לאחור" כתוצאה מהשפעות מזיקות המופיעות באופן טבעי. למרבה המזל ישנם קרמים להבהרת פנים טבעיים שיעזרו לנו להשיג גוון בהיר ועור פנים קורן.

כמה משחות הבהרה מכילות רכיבים מזיקים כמו הידרוקינון, שהוא מלבין כימי. במקום מראה זוהר באופן טבעי, הוא מלבין את העור שלך וברגע שתפסיקי להשתמש בו, העור שלך עשוי להיראות עמום יותר מבעבר. הסיבה שכדאי להימנע ממלבינים כימיים היא שהם ממיסים את שכבות העור העליונות בהדרגה כדי לחשוף עור חדש יותר. בעוד שהוא נראה לבן יותר, עורך הופך להיות דק יותר ופגיע יותר לנזק.

מה עליכן לחפש בקרם הבהרה טבעי לפנים

מומחי עור רבים ממליצים מאוד לשמור על שגרת טיפוח לעור עם קוסמטיקה טבעית שאינה פוגעת בעור שלך. קרם הבהרה טבעי לפנים יעניק לך בהדרגה גוון זוהר מבלי לייבש או לפגוע בעור הפנים העדין שלך.

כמה מרכיבי הלבנה טבעיים הנמצאים במותגי טיפוח העור האורגני כוללים תמצית Bearberry, תמצית שורש ליקוריץ, חומצה קוג'ית ', חומצה אזולאית, ניאצינמיד, תמציות הדרים, חומצה לקטית וחומצה גליקולית. תחפשי אחר המרכיבים האלה כשאת מחפשת קרם הבהרה, הם יעניקו לך תוצאות מתמשכות מבלי לפגוע בעורך.

הימנעי מחשיפה ישירה לשמש

בין אם את משתמשת בקרם הבהרה טבעי לפנים או לא, עלייך תמיד להימנע מחשיפה ישירה לשמש. השמש היא האשמה מספר אחת הגורמת להזדקנות מוקדמת, כתמי שמש וקמטים, כמו גם למחלות עור חמורות יותר שלא נזכיר.

אסור בכלית האיסור לצאת מהבית בלי למרוח קרם הגנה באיכות גבוהה מאוד על הפנים ועל האזור החשוף האחר שלך שנמצא אף הוא בטיפול הבהרה. ישנם גם הרבה  סוגים של קרם הגנה טבעי באיכות גבוהה והמומלץ הוא למרוח 50 SPF. בחירת קרם הגנה מרוכז ביותר – היא ההגנה מספר 1 שלך מפני קרני השמש.

שגרת הגנה על העור מוקפדת וקרם הבהרה טבעי לפנים יעניק לך את העור הקורן והזוהר שאת חפצה בו. – שימרי על עורך

דילוג לתוכן