אם את מרגישה מודעות עצמית לגבי האזור האינטימי שלך ויש לא מעט כהויות שמפריעות לך כשאת שמה ביקיני וזה מה שמונע ממך לשים ביקיני, אל תתביישי. נשים (וגברים רבים) מחפשים דרכים להחזיר את המראה הנעורי של האזורים האינטימיים. נשים רבות רוצות להיראות ולהרגיש במיטבן כשהן בעירום, כשהן בים וכו' ועכשיו הן יכולות בלי שום בעיה עם קרם הבהרה למפשעות במרקם עדין שעובד.

דוגמניות ודוגמנים רבים בתעשייה משתמשים בקרמים כאלה במשך עשרות שנים בכדי להשיג מראה צעיר ונטול פגמים וכהויות. לא רק בענייני העבודה שלהם אלא גם כדי להשיג ביטחון בחייהם הפרטיים. אנשים רבים בוחרים להשתמש בקרם הבהרה לעור באזורים האינטימיים לאו דווקא אנשים מהתעשייה.

 כימיקלים אינטנסיביים בריכוזים גבוהים, הם הדבר האחרון שעליך להשתמש על האזורים הרגישים שלך, לכן ההתמקדות שלך צריכה להיות אך ורק בקוסמטיקה הטבעית.

שימושים אחרים בקרם הבהרה למפשעות

ניתן להשתמש בקרם הבהרה למפשעות באזורים אינטימיים אחרים כמו בית השחי, הברכיים, הפטמות ועוד. מכיוון שאם המרכיבים עדינים מספיק לאזור האינטימי ביותר שלך, אין בכך שום בעיה להשתמש ולמרוח את הקרם גם על אזורים אחרים.

תמיד יש לבצע בדיקת אלרגיה במריחה קטנה בכדי להבטיח שאינך רגישה ושאין לך אלרגיות  למיניהם או שלא  תחווה גירוי כלשהו במוצר. עדיף ואף רצוי להימנע מחשיפה לשמש באזורים שאת מבהירה בכל תקופת הטיפול, בין אם אתה משתמש במוצרים כימיים ובין אם לא.

איך קרמים מבהירים פועלים על עורך

יש הרבה חומרים מבהירים כימיים שהם יעילים יותר בזמן קצר יותר מאשר מוצרים טבעיים. אך הם גורמים נזק רב יותר ויכולים להותיר את עורך כהה יותר מאי פעם לאחר שההשפעות מתפוגגות.

משחות הבהרה עדינות עובדות יותר בהדרגה וההשפעות נמשכות זמן רב יותר ואינן גורמות נזק תמידי לעור שלך. עלייך למרוח את הקרם לפי הוראות, להיות סבלנית ועקבית מכיוון שיכולים לקחת מספר שבועות ואף יותר עד שתראי תוצאות רצויות ועיקריות.

להבהרה הדרגתית זו יש יתרון נוסף בכך שהיא אינה מבהירה יותר מדי וזאת מכיוון שהיא מבוקרת ונעשית לפי המריחה והשימוש בה כך שאם אינך מרחת חומר מהקרם האזור לא יובהר.

ניתן להבין בצורה אישית ולפי שיקולך את הבעיה ואופן הטיפול באזורים האינטימיים שלך ולהתאים לגוון העור את אופן ההבהרה שלך. את יכולה למצוא טיפולים כאלו שנעשים על ידי סלונים מומחים באזורך, אך זה יכול להיות יקר. הבחירה בשיטה העצמאית בבית, בפרטיות היא אפשרות זולה בהרבה.

דילוג לתוכן